Акція «15 років разом - подарунки кожному покупцю»!

Crocs 15 років разом

Купуй взуття Crocs з нової колекції зі знижкою -15% та виграй один з гарантованих подарунків: 4 Уікенди в Україні, золоті дисконтні картки з фіксованою знижкою -25%, пари Crocs Classic, Jibbitz, знижки на наступну покупку від -20% до -50%.

Умови акції «15 років разом - подарунки кожному покупцю»:

1. Акція діє з 15 вересня до 8 жовтня 2017 року в таких магазинах Crocs:

 • Київ (ЦУМ, ТРЦ «Проспект», ТРЦ «SkyMall», ТРЦ «Ocean Plaza», ТЦ «Променада», ТРЦ «Караван»)
 • Харків (ТРЦ «Караван»)
 • Вінниця (ТЦ «SkyPark»)
 • Одеса (ТРЦ «City Center» пр. Маршала Жукова, 2; вул. Дерибасівська,16)
 • Дніпро (ТРК «Мост-Сіти центр», ТРЦ «Караван»)
 • Львів (Площа Ринок,29)

2. Партнер Акції – журнал «Travel News».

3. Кожен покупець продукції Crocs з нової колекції отримує знижку -15%, а також можливість виграти один з гарантованих подарунків, які сховані за скретч-картками:

 • Уікенд в Одесі на двох. Мається на увазі проживання двох людей 2 дні/2 ночі в готелі Gagarinn 4* в одному номері Double Room категорії Стандарт зі сніданками. Скористатися уікендом можна до 11.04.2018р. окрім святкових днів та міських фестивалей, свят. Уікенд не включає в себе транспортні втрати. Дорогу до міста та готелю переможець організовує й оплачує самостійно. Уікенд наданий партнером Акції – журналом «Travel News», через представника якого і здійснюється бронювання Уікенду.
 • Уікенд в Києві на двох. Мається на увазі проживання двох людей 2 дні/2 ночі в готелі City Hotel 4* в одному номері в готелі Double Room категорії Стандарт зі сніданками. Скористатися уікендом можна до 31.12.2017р. окрім святкових днів та міських фестивалей, свят. Уікенд не включає в себе транспортні втрати. Дорогу до міста та готелю переможець організовує й оплачує самостійно. Уікенд наданий партнером Акції – журналом «Travel News», через представника якого і здійснюється бронювання Уікенду.
 • Уікенд на двох в готелі Edem Resort 5*, Львівська обл. Мається на увазі проживання двох людей 2 дні/2 ночі в одному номері категорії Єконом зі сніданками та можливістю відвідувати SPA-зону. Скористатися уікендом можна до 05.04.2018р. окрім святкових днів та міських фестивалей, свят. Уікенд не включає в себе транспортні втрати. Дорогу до міста та готелю переможець організовує й оплачує самостійно. Уікенд наданий партнером Акції – журналом «Travel News», через представника якого і здійснюється бронювання Уікенду.
 • Уікенд в Кам’янець-Подільському на двох. Мається на увазі проживання двох людей 2 дні/2 ночі в готелі «7 Днів» в одному номері категорії Люкс зі сніданками та можливістю відвідувати SPA-зону. Скористатися уікендом можна до 28.02.2018р. окрім святкових днів та міських фестивалей, свят. Уікенд не включає в себе транспортні втрати. Дорогу до міста та готелю переможець організовує й оплачує самостійно. Уікенд наданий партнером Акції – журналом «Travel News», через представника якого і здійснюється бронювання Уікенду.
 • Пара Crocs Classic. Подарунок оформлюється в тому ж магазині, де була здійснена покупка та в той же день. Не підлягає обміну на грошовий еквівалент вартості пари. У разі повернення товару також не підлягає поверненню в грошовому еквіваленті.
 • Золота дисконтна картка Crocs з фіксованою знижкою -25%. Картка оформлюється в тому ж магазині, де була здійснена покупка та в той же день. Знижка за карткою не плюсується з іншими акціями та знижками.
 • Jibbitz у формі українського герба. Подарунок оформлюється в тому ж магазині, де була здійснена покупка та в той же день. Не підлягає обміну на грошовий еквівалент вартості Jibbitz.
 • Знижка на наступну покупку 20%, 25%, 30%, 35%, 40% або 50%. Знижкою можна скористатися до 15.11.2017р. та діє лише на нову колекцію. Знижка нараховується від початкової вартості товару та не сумується з іншими акціями та пропозиціями.